۱۱ پروژه ایستگاه پمپاژ بخش کشاورزی در دستور واگذاری به بخش خصوصی از طریق ماده ۲۷ قرار گرفته اند
SuperUser Account
/ دسته ها: اخبار استان

۱۱ پروژه ایستگاه پمپاژ بخش کشاورزی در دستور واگذاری به بخش خصوصی از طریق ماده ۲۷ قرار گرفته اند

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی این سازمان با اعلام این خبر گفت: واگذاری این پروژه ها بر اساس دستورالعمل واگذاری پروژه های تملک دارایی های سرمایه ای به بخش غیر دولتی به استناد ماده ۲۷ قانون الحاق ۲ بودجه سال ۹۹ کشور انجام می‌شود.

 مهندس نامدار صیادی افزود: واگذاری این پروژه ها یکی از اولویت های بخش کشاورزی است و رویکرد سازمان جهاد کشاورزی لرستان نسبت به این مسئله مثبت بوده و تمام تلاش خود را برای واگذاری به بخش خصوصی بکار خواهیم گرفت.

 وی افزود در این راستا ۱۱ پروژه به صورت اولویت بندی شده به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اعلام شده‌اند و در حال حاضر تعداد ۷ پروژه خلاصه اطلاعات آنها در کاربرگ های شماره ۱ تا ۳ تکمیل گردیده است.

 معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان و دبیر کمیته بررسی واگذاری پروژه های مشمول ماده ۲۷ سال ۹۹ ادامه داد در این راستا سه پروژه ایستگاه پمپاژ میشاخور و زوران چم در شهرستان چگنی و ایستگاه پمپاژ چم کبود خاصی آباد شهرستان رومشکان گزارش تصمیم‌ آنها‌ آماده شده است که نیاز است گزارش تصمیم این سه پروژه ظرف ۷۲ ساعت کاری توسط کمیته منتخب سازمان مطالعه و تایید شده و سپس به کارگروه واگذاری استان ارجاع داده شود.

وی در پایان گفت با طی این مراحل و تعیین تکلیف پروژه ها و انجام مقدمات ، فراخوان واگذاری این پروژه ها اعلام میشود.

مطلب قبلی رئیس جمهور تاکید کرد: اهمیت امنیت غذایی برای کشور در دوران کرونا
مطلب بعدی برداشت ۶۸ هزار تن سیب از باغات استان لرستان
Print
58

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان