سرپرست وزارت جهاد کشاورزی: تامین امنیت غذایی با اتکا به تولید داخل، خدمت به کشور و منافع ملی است
SuperUser Account
/ دسته ها: ویژه

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی: تامین امنیت غذایی با اتکا به تولید داخل، خدمت به کشور و منافع ملی است

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، گفت: در شرایط کنونی، هر قدر بتوانیم نیازهای وارداتی و ارزبری تامین کالاهای اساسی را کاهش دهیم و امنیت غذایی را با اتکا به تولید داخل تامین کنیم، خدمت به کشور و منافع ملی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مهندس عباس کشاورز عصر امروز در نشست شورای مدیران این وزارت تصریح کرد:  همّ و غمّ همه ارکان وزارت جهاد کشاورزی باید حمایت از تولید و دفاع از کشاورزان و بهره برداران بخش کشاورزی باشد.

وی با بیان این که در راستای منافع ملی و تاریخی، نهاد حمایت از تولید را باید جدی بگیریم، اظهار داشت: در شرایط کنونی، هر قدر بتوانیم نیازهای وارداتی و ارزبری تامین کالاهای اساسی را کاهش دهیم و امنیت غذایی را با اتکا به تولید داخل تامین کنیم، خدمت به کشور و منافع ملی است.

کشاورز، گفت: پایداری کشاورزی باید با جدیت مورد توجه قرار گیرد و در این راستا، لازم است هم به منابع و نهاده ها بپردازیم و هم از کشاورزان حمایت کنیم.

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به این که کشاورزی به عنوان یکی از ارکان اقتصاد کشور مطرح است، تاکید کرد: مدیران بخش کشاورزی در سطوح مختلف باید به مبانی علم اقتصاد و اصول اقتصادی مسلط و مجهز شوند.

کشاورز با تاکید بر این که تصمیم سازی ها، اقدامات و پیگیری ها در راستای حمایت از تولید و تحقق وظایف وزارتخانه باید با جدیت دنبال و منجر به نتیجه شود، اظهار کرد: لازم است ارتباط و تعامل با جامعه کشاورزی تقویت شود.

وی برون سپاری و واگذاری تصدی ها به تشکل های بخش کشاورزی را ضروری عنوان کرد و افزود: ظرفیت‌های بی‌شماری در بخش کشاورزی کشور وجود دارد؛ توفیق خدمت به محرومان و جامعه کشاورزی را باید همگان غنیمت بشماریم و این فرصت ها را از دست ندهیم.

مطلب قبلی هفتمین نمایشگاه بزرگ ماشین آلات کشاورزی با هدف رونق تولید در کشاورزی استان لرستان
مطلب بعدی سرپرست وزارت جهاد کشاورزی تاکید کرد: ضرورت توجه ویژه تحقیقات کشاورزی به تقویت تولید داخلی
Print
163

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان