با برنامه‌ریزی مناسب و تعامل بین بخشی  فرآیند صدور مجوزهای بخش کشاورزی را تسهیل و به حداقل زمان برسانیم
SuperUser Account
/ دسته ها: ویژه

با برنامه‌ریزی مناسب و تعامل بین بخشی فرآیند صدور مجوزهای بخش کشاورزی را تسهیل و به حداقل زمان برسانیم

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان اظهار کرد:  با برنامه‌ریزی مناسب و تعامل بین بخشی  فرآیند صدور مجوزهای بخش کشاورزی را تسهیل و به حداقل زمان برسانیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان دکتر حسنی مقدم در جلسه بررسی مشکلات صدور مجوز های دام ، طیور و آبزیان که با حضور مدیرکل دامپزشکی استان لرستان ، معاون بهبود تولیدات دامی ، مدیر حوزه ریاست ، رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان و رئیس سازمان دامپزشکی استان لرستان برگزار شد با اعلام این خبر گفت یکی از سیاستهای وزارت جهاد کشاورزی تامین امنیت و سلامت غذایی جامعه است در این راستا باید از سرمایه گذاران بخش خصوصی حمایت کنیم.

وی ادامه داد با اعتبارات دولتی و تسهیلات بانکی توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی محقق نمی‌شود و چنانچه مقدور بود تا الان محقق شده بود.

 رئیس سازمان کشاورزی استان لرستان ادامه داد با ورود سرمایه گذاران واقعی که توان مالی اجرای پروژه های زیر بخش -کشاورزی را دارند ، کم  کردن بروکراسی عریض و طویل صدور مجوزها ضروری به نظر می‌رسد ، ضمن اینکه موافق بی نظمی هم نیستم.

در پایان مصوب شد با توجه به شیوع بیماری کرونا  بمنظور حفظ سلامت جامعه ، سهولت انجام کار و جلوگیری از هزینه های اضافی به بهره برداران ، نیروهای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در تمامی شهرستانهای استان نسبت به صدور مجوز به صورت الکترونیکی و بدون مراجعه حضوری بهره‌برداران اقدام نماید.

مطلب قبلی رییس اداره امور قراردادها و پیمانها سازمان جهاد کشاورزی لرستان منصوب شد
مطلب بعدی افزایش سطح زیر کشت گیاهان دارویی به بیست هزار هکتار
Print
51

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان