برگزاری جلسه ستاد کاشت و برنامه ریزی منسجم شروع  سال زراعی ۴۰۰ - ۱۳۹۹ مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خرم آباد
SuperUser Account
/ دسته ها: شهرستانها

برگزاری جلسه ستاد کاشت و برنامه ریزی منسجم شروع سال زراعی ۴۰۰ - ۱۳۹۹ مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خرم آباد

جلسه ستاد زراعت و شورای هماهنگی فصلی شهرستان خرم آباد با حضور مدیران حوزه ریاست ، ترویج ، زراعت سازمان، مدیر شهرستان  و روسای ادارات ستادی شهرستان , روسای مراکز ۱۲ گانه  در محل سالن جلسات سازمان برگزار گردید .

 در ابتدای جلسه مراد بیرانوند مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرم آبا د گزارشی از وضعیت موجود ، سیاست ها  و برنامه ریزی های صورت گرفته مدیریت ارائه و اعلام آمادگی کردند که در جهت اجرای سیاستهای اجرایی سال زراعی پیش رو  با پشتوانه  سازمان و پشتکار همه همکاران مراکز تمام همت خود را بکار گیرند .

 سپس رئیس اداره تولیدات گیاهی و مسئول واحد زراعت شهرستان و  تعدادی از مسئولین مراکز به نمایندگی از سایر مراکز جهادکشاورزی به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و در جهت اجرای هر چه مناسب تر تعهدات و وظائف محوله اعلام آمادگی کردند .

 در ادامه مدیران و کارشناسان معاونت بهبود تولیدات گیاهی سازمان ضمن تشریح اهداف و سیاست‌های  سال زراعی پیشرو  به سوالات و ابهامات  روسای مراکز  پاسخ داده و قول مساعد دادند در جهت تسهیل و تسریع برنامه های  اجرایی سال زراعی جدید در کنار کارشناسان و روسای مراکز تمام همت خود را بکار گرفته و سالی پر بار را رقم بزنند .

 در ادامه آقای دکتر موموندی مدیر هماهنگی ترویج سازمان به بیان برنامه های مدیریتی  و آموزشی در راستای اجرای دستور العمل ها  و برنامه های ترویجی مرتبط با کشت محصولات استراتژی بخصوص گندم و کلزا پرداختند و تحلیلی  مبسوط در جهت مدیریت برنامه های اجرایی مراکز ارائه داده و اظهار امیدواری کردند با اجرای برنامه های علمی و آموزشی ، سال زراعی جدید  را  با شوق و اشتیاق آغاز و قول مساعد دادند مدیریت ترویج در حمایت از تلاش همکاران  سعی و کوشش خود را همچون گذشته در دستور کار خواهند داشت .

 در پایان آقای مهندس هادی سپهوند مدیر حوزه ریاست به نمایندگی از ریاست سازمان ضمن ابلاغ دستورات ایشان ، اظهار داشت که سازمان جهاد استان مصمم به اجرای تعهدات کشت محصولات استراتژیک بخصوص گندم و کلزا است وی ادامه داد در راستای توسعه و کشت مناسب و به موقع محصولات استراتژیک برنامه ریزی و  تدارکات لازم فراهم گردیده و همگی بایستی تلاش کنیم ، تعهدات را به طور مناسب و به موقع اجرایی کنیم.
 مدیر حوزه ریاست سازمان ادامه داد دقت لازم در بکار گیری دستور العمل های ابلاغی  معمول و در ارائه آمار ها ی دقیق و بارگزاری به موقع در سامانه پهنه بندی  تلاشمان را مضاعف کنیم . جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد به پایان رسید.

مطلب قبلی رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از کشتارکاه دام گلشن خرم آباد بازدید کرد
مطلب بعدی نتایج سرشماری عشایر کوچنده در روز ملی آمار اعلام می شود
Print
61

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان