تقدیر وزیر جهاد کشاورزی از خدمات بهداشتی در مناطق عشایری
SuperUser Account
/ دسته ها: اخبار استان

تقدیر وزیر جهاد کشاورزی از خدمات بهداشتی در مناطق عشایری

وزیر جهاد کشاورزی از معاون وزیر بهداشت و مدیرکل و معاون دفتر ساماندهی و هماهنگی سازمان امور عشایر کشور و تعامل و هماهنگی مشترک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ارائه خدمات پزشکی به عشایر با همکاری سازمان امور عشایر ایران تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران، کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی از تلاش ها و مجاهدت های جهادگرانه مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در روزهای پراسترس شیوع بیماری کوئید ۱۹ قدردانی کرد.

در این تقدیرنامه آمده است؛ عملکرد بسیار مطلوب و اثربخش آن وزارتخانه برای توسعه عدالت و ارتقاء شاخص های سلامت و کیفیت زندگی جامعه عشایری کشور با اجرایی نمودن دو اقدام راهبردی و کم نظیر راه اندازی خانه های بهداشت عشایری با انتخاب بهورزان از میان فرزندان تحصیلکرده عشایری و ضوابط و استانداردهای برنامه ساماندهی ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به جامعه عشایری کشور در سال ۱۳۹۸ خدماتی ارزشمند و ماندگار در دهه های اخیر به شمار رفته که همراه با اقدامات و فعالیت های گسترده برای جلوگیری از آلودگی مناطق عشایری به بیماری کرونا و حفاظت از سلامت این قشر مولد و تلاشگر، برآیند دیدگاهی ارزش محور و جامعه نگر بوده که با تعامل و هماهنگی های مشترک آن وزارتخانه و همکاران تلاشگر اینجانب در سازمان امور عشایر ایران به عنوان یک الگوی موفق از همدلی و همکاری های سازنده برای رسیدن به اهداف متعالی نظام و گسترش خدمات ذیربط در مناطق محروم و کم برخوردار عشایری بوده است.

بدینوسیله از جنابعالی که نقش کم نظیری در تحقق این امر مهم به عهده داشته اید صمیمانه قدردانی می نمایم. از خداوند منان آرزوی توفیق و سلامتی برای همه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم فهیم و قدردان کشور را دارم.

مطلب قبلی پرداخت بیش از ۱۰۲ میلیارد تومان کمک بلاعوض به کشاورزان خسارت دیده از سیل در استان لرستان
مطلب بعدی برداشت ۵ هزار تن طالبی در استان لرستان
Print
14

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان