استفاده از توان کارشناسی  و تخصصی از اولویت های بنده در سازمان جهاد کشاورزی استان می باشد
SuperUser Account
/ دسته ها: شهرستانها

استفاده از توان کارشناسی و تخصصی از اولویت های بنده در سازمان جهاد کشاورزی استان می باشد

دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان با مدیر و پرسنل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خرم آباد

 دکتر حسنی مقدم رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان در دیدار با پرسنل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خرم آباد ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و زحمات مجموعه مدیریت شهرستان خرم آباد، از همه همکاران خواست تا در جهت خدمت به مردم و پیشبرد اهداف توسعه بخش کشاورزی استان با تلاش، کوشش و روحیه جهادی گام های موثر و چشم گیری را بردارند .

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان با تاکید بر همدلی، برادری، روحیه با نشاط و استفاده از توان حداکثری کارشناسی و تجارب ارزشمند همکاران در جهت انجام خدمت صادقانه و خداپسند و تامین سبد غذایی مردم تاکید کردند.

 دکتر حسنی مقدم در این دیدار با اشاره به این موضوع که محوریت اصلی برنامه‌های بنده استفاده از توان فنی و تخصصی و استفاده حداکثری و بهینه از نیروی انسانی با توجه به استعداد های ویژه و خدادادی استان است ، بر حضور فعال و پویای همه همکاران تاکید نمودند.

 ایشان با اشاره به اینکه در راستای تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
و سند چشم انداز کشور  در افق ۱۴۰۴، ابلاغ شده توسط مقام معظم رهبری( مدظله العالی) دو وظیفه مهم برای بخش کشاورزی تعریف شده که آن دو  وظیفه عبارتند از ؛ ( امنیت غذایی و سلامت غذایی مردم) ، لازم است با حفظ منابع پایه گام های موثری را در تحقق این وظایف مهم و خطیر برداریم .

رئیس سازمان جهاد کشاورزی در ادامه با تاکید بر رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و ابلاغی در زمینه بیماری کرونا توسط همه همکاران بر استفاده الزامی و ضروری تمامی پرسنل از ماسک با توجه به مصوبات ستاد ملی کرونا و تاکیدات ریاست محترم جمهوری به منظور حفظ سلامت خود و خانواده هایشان تاکید نمودند و اعلام داشتند؛ از اصلی ترین نگرانی های بنده  سلامت و تندرستی همکاران عزیز و خانواده های آنها در شرایط سخت بیماری کرونا ویروس می باشد.

 دکتر حسنی مقدم در پایان با اعلام این مطلب که اینجانب به تمامی مشکلات و گرفتاریهای پرسنل سازمان جهاد کشاورزی استان اطلاع دارم و  تمام تلاش خود را به کار می‌گیرم با استفاده از توان کارشناسی و ظرفیت های موجود در جهت رفع مشکلات و مسائل مرتبط با همکاران گام‌های موثر و مثبتی را برداشته تا همکاران عزیزم بتوانند با  آسودگی خیال در جهت خدمت صادقانه و خدا پسند به مردم قدم های استواری را بردارند.

مطلب قبلی دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان با مجموعه معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان
مطلب بعدی ۸۵ درصد گندم دیم کشور مکانیزه کشت می شود
Print
101

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان