فعالیتها ، اقدامات و برنامه های سازمان جهاد کشاورزی در فعال نمودن و پویایی زنجیره تولید گوشت مرغ و خوراک دام در لرستان
SuperUser Account
/ دسته ها: ویژه

فعالیتها ، اقدامات و برنامه های سازمان جهاد کشاورزی در فعال نمودن و پویایی زنجیره تولید گوشت مرغ و خوراک دام در لرستان

بازدید ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان و معاون بهبود تولیدات دامی سازمان از طرح های در دست اقدام خوراک دام و طیور و آبزیان و و کشتارگاههای صنعتی مرغ در شهرستان بروجرد

 دکتر بازدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان به همراه معاون بهبود تولیدات دامی از طرح توسعه کارخانه خوراک دام و طیور وآبزیان ماد دانه شهرستان بروجرد بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان در این بازدید که مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بروجرد  نیز حضور داشتند، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان با اشاره به اینکه میزان خط تولید کارخانه خوراک دام و طیور وآبزیان ماد دانه شهرستان بروجرد از ۲۴ هزار تن در سال به ۶۰ هزار تن در سال افزایش پیدا کرده است افزودند،به نحوی دیگر  تولید این کارخانه از ۱۰ تن در ساعت به ۲۵ تن در ساعت افزایش پیدا کرده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی با اشاره به این موضوع که سه انبار دیگر بصورت سوله مجهز به دستگاه تهویه و کاملا مدرن جهت سیلو کردن مواد دانه ای فله به ظرفیت ۱۵ هزار تن به این مجموعه اضافه شده است ، افزودند ۶ انبار سرپوشیده با رعایت کامل موازین بهداشتی جهت انبار موادبسته بندی شده به منظور خوراک دام و طیور به ظرفیت ۲ هزار تن نیز به ظرفیت اسمی این کارخانه اضافه شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان با تاکید بر ایجاد و فعال نمودن زنجیره تولید گوشت مرغ اعلام نمودند زنجیره ای کردن حلقه های مختلف تولید اعم از تولید جوجه یکروزه، تولید نهاده ها، مرغداری هایی که پرورش مرغ را به عهده دارند، کشتارگاه و بازاررسانی در دستور کار قرار دارد.

دکتر بازدار مهمترین هدف فعال نمودن زنجیره تولید مرغ در استان را پایین آوردن ریسک تولید، بازار رسانی یکپارچه و برندسازی در قالب زنجیره اعلام نمودند.

مطلب قبلی بازدید دکتر بازدار بر تکمیل هرچه سریعتر طرح های در حال ساخت در حوزه های مختلف کشاورزی
مطلب بعدی کشاورزی هوشمند نوید بخش عملکردی بالا در مزارع گندم بروجرد
Print
110

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان