وزیر جهاد کشاورزی: ۲.۴ میلیون هکتار از اراضی کشاورزی به سیستم‌های نوین آبیاری مجهز شده است
SuperUser Account
/ دسته ها: ویژه

وزیر جهاد کشاورزی: ۲.۴ میلیون هکتار از اراضی کشاورزی به سیستم‌های نوین آبیاری مجهز شده است

وزیر جهاد کشاورزی گفت: تاکنون ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی مجهز به سیستم‌های نوین آبیاری شده که بیش از یک میلیون و یکصد هزار هکتار آن در دولت تدبیر به انجام رسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان، کاظم خاوازی در آیین بهره‌برداری همزمان از ۱۳۰۰ هکتار سیستم‌های نوین آبیاری در شهرستان دلگان با اعلام این مطلب، تصریح کرد: برای اجرای سیستم‌های نوین آبیاری هیچ محدودیتی نداریم و خود را موظف به پشتیبانی مالی در تجهیز اراضی کشاورزی کشور به سیستم های مدرن آبیاری می‌دانیم.

وی با قدر دانی از مردم و بهره برداران نجیب شهرستان دلگان گفت: توسعه سیستم‌های نوین آبیاری در این شهرستان و استان سیستان و بلوچستان با سرعت چشمگیری در حال اجراست و ما نیز برای تحقق اجرای مصوبات سفر هیات دولت به استان و توسعه ۱۰۰ هزار هکتاری سیستم‌های نوین آبیاری و پشتیبانی تولید در کنار مسئولین سازمان جهادکشاورزی در خدمت بهره برداران خواهیم بود.

خاوازی با اشاره به ضرورت اجرای سیستم‌های نوین آبیاری در استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: تاکنون حدود ۴۰ هزارهکتار از اراضی کشاورزی سیستان و بلوچستان به سیستم‌های نوین آبیاری مجهز شده است.

مطلب قبلی خاوازی اعلام کرد: نگاه ویژه وزارت جهاد کشاورزی به سیستان و طرح انتقال آب برای کشت پاییزه
مطلب بعدی ۲ طرح تولیدی بخش کشاورزی در شهرستان خاش با حضور وزیر جهاد کشاورزی افتتاح شد
Print
115

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان