تاکید وزیر جهاد کشاورزی بر ضرورت بهره گیری از توان نهادهای غیر دولتی برای افزایش بهره وری و اشتغال در بخش کشاورزی
SuperUser Account
/ دسته ها: ویژه

تاکید وزیر جهاد کشاورزی بر ضرورت بهره گیری از توان نهادهای غیر دولتی برای افزایش بهره وری و اشتغال در بخش کشاورزی

وزیر جهاد کشاورزی بر ضرورت بهره گیری از توان سازمان ها و نهادهای غیر دولتی برای سرمایه گذاری، افزایش بهره وری و اشتغال در حوزه کشاورزی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، کاظم خاوازی در نشست شورای مدیران این وزارت با تبریک میلاد با سعادت امام حسن مجتبی علیه السلام، اظهار کرد: بیانات مقام معظم رهبری در ارتباط مستقیم تصویری با مجموعه های تولیدی نشان داد که ایشان با چه دقت و شفافیتی درباره حوزه کشاورزی و زیربخش‌های مختلف ورود فرمودند و این موضوع وظیفه ما را برای انجام منویات ایشان دشوارتر می‌سازد.

وی در ادامه، صیانت از تصمیم ها و برنامه های جمعی، جدیت در کار و فعالیت ها و همچنین هماهنگی با همه اجزای وزارتخانه را ضروری دانست و تصریح کرد: با توجه به تکالیف قانونی و تصریح قوانین موجود، ستاد تنظیم بازار در زمینه نهاده های دامی در وزارتخانه باید تشکیل شود.

خاوازی تاکید کرد: برخورداری از سیستم یکپارچه اطلاعات و داشتن بانک اطلاعاتی دقیق داده ها برای تقویت پنجره واحد کشاورزی و اصلاح نظام تصمیم سازی ضروری است.

وی، ساخت برنامه‌های ترویجی با استفاده از رسانه های مختلف به خصوص با بهره گیری از ظرفیت صدا و سیما را لازم برشمرد و تصریح کرد: باید از توان سازمان ها و نهادهای غیر دولتی برای سرمایه گذاری، افزایش بهره وری و اشتغال در حوزه کشاورزی بهره گیری شود.

مطلب قبلی خاوازی در نشست روسای جهاد کشاورزی استان‌ها خبر داد: آمادگی کامل وزارت جهاد کشاورزی برای مبارزه با آفات و بیماری‌های گندم
مطلب بعدی وزیر جهاد کشاورزی: طرح «یاوران تولید» با هدف انتقال دانش به عرصه‌ها اجرا می‌شود
Print
35

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان