تاکید سرپرست وزارت جهاد کشاورزی بر رعایت موازین بهداشتی و پیشگیرانه از بیماری کرونا
SuperUser Account
/ دسته ها: ویژه

تاکید سرپرست وزارت جهاد کشاورزی بر رعایت موازین بهداشتی و پیشگیرانه از بیماری کرونا

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی گفت: رعایت موازین بهداشتی و پیشگیرانه از بیماری کرونا توسط کارکنان وزارت جهاد کشاورزی در محیط کاری بسیار ضروری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مهندس عباس کشاورز در جلسه ستاد مبارزه با کرونا در وزارت جهاد کشاورزی اظهار کرد: در شرایط حاضر رعایت موازین بهداشتی و پیشگیرانه از بیماری کرونا توسط کارکنان در محیط کاری بسیار ضروری است و باید سختگیرانه دنبال شود.

وی ادامه داد: سلامت کارکنان و خانواده‌های آنان بسیار مهم بوده و کوچکترین غفلت و کم توجهی نسبت به دستورالعمل‌های بهداشتی مشکلات جدی را می تواند ایجاد کند.

کشاورز گفت: ضدعفونی مرتب ساختمان ها، ملزومات اداری و کنترل بهداشتی رفت و آمد همکاران و ارباب رجوع و گرفتن گزارش روزانه وضعیت موجود می‌تواند به ارتقا سلامت در شرایط حاضر بسیار کمک کند و نگرانی ها را نیز کاهش دهد. سرپرست وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: معاونت توسعه مدیریت و منابع و مجتمع درمانی شهید شوریده با ابلاغ دستورالعمل‌های لازم، مدیریت مبارزه با کرونا را در وزارتخانه اجرا و دنبال کنند.

کشاورز تاکید کرد: فعالیت‌های اداری تا حد امکان به صورت تلفنی و ایمیل و جلسات به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شود و در کنار رعایت موازین استاندارد بهداشتی و سختگیرانه برای حفاظت از سلامت همکاران و جامعه باید به شکلی برنامه‌ریزی شود تا خللی در روند تولید و فعالیت‌های بخش کشاورزی ایجاد نشود.

مطلب قبلی توصیه های علمی و کاربردی برای مقابله با بیماری کرونا ویروس شماره 3
مطلب بعدی سرپرست وزارت جهاد کشاورزی تأکید کرد: لزوم تدارک نهاده‌های مورد نیاز کشاورزان پیش از آغاز کشت بهاره
Print
86

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان