غبار روبی مزار شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس
SuperUser Account
/ دسته ها: شهرستانها

غبار روبی مزار شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی جهاد کشاورزی لرستان  به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی شهرستان کوهدشت؛مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای شهرستان کوهدشت  با حضور طهماسبی امام جمعه محترم شهرستان ،آزادبخت فرماندار، دکتر امیری مدیر جهاد کشاورزی و جمعی از روئسای شهرستان و نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کوهدشت  به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و نکوداشت یاد و خاطره ایثارگریها و جانفشانی‌های رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای این شهرستان  برگزارشد.

طهماسبی امام جمعه محترم  در این مراسم گفت: غبار روبی مزار شهدا برای ما تذکری است تا در قلب‌های خود غباری که اهداف شهدا را گرفته است را از بین ببریم.

حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی با بیان اینکه امروز هر چقدر به وظیفه خود خوب عمل کنیم به همان اندازه قدردان خون شهدا خواهیم بود، افزود: اگر به اندازه دنیا و آخرت تلاش کنیم تا یک قطره از زحمات شهدا را جبران کنیم نخواهیم توانست. چرا که آنها تمام هستی خود را که جانشان بود در طبق اخلاص نهادند تا امروز همه ما در آسایش زندگی کنیم.
وی یاد آور شد: در کنار تک تک شهدا که می‌نشینید و فاتحه می‌خوانید احساس کنید در مقدس‌ترین نقطه دنیا نشسته‌اید و ما هم با شما عهد و پیمان می بندیم که برای دفاع از مملکت سنگرهای علم و دانش را خالی نگذاریم و سرباز و مطیع ولایت و عاملان به وصیت شهدا باشیم.

مطلب قبلی وزیر جهاد کشاورزی عازم قزاقستان شد
مطلب بعدی راه‌های توسعه همکاری‌های ایران و قزاقستان بررسی شد
Print
474

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان