اولین جلسه تنظیم بازار در دومین روز فروردین ماه سال ۱۴۰۰ دردفتر رئیس سازمان صمت لرستان
SuperUser Account
/ دسته ها: شهرستانها

اولین جلسه تنظیم بازار در دومین روز فروردین ماه سال ۱۴۰۰ دردفتر رئیس سازمان صمت لرستان

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خرم اباد؛ بنا به دعوت دبیرخانه ستاد تنظیم بازار استان ، راس ساعت ۱۱۰۰ صبح روز یکشنبه دوم فروردین جلسه ای با حضور مدعوین ، رئیس سازمان صمت ، معاون بازرسی صمت ، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرم آباد ، قاضی تعزیرات ، مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی لرستان ، مدیر کل پشتیبانی دام لرستان ، مدیر عامل کشتار گاه های مرغ و کارشناسان سازمان صمت در محل سالن جلسات سازمان صمت استان تشکیل شد.

  مهندس منصوری رییس سازمان صمت لرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و عید نوروز ، اظهار داشت با تلاش کلیه دستگاههای متولی تامین ،  توزیع و نظارت بر  بازار  ،  مایحتاج و کالاهای مورد نیاز مردم در ایام پایانی سال و شب عید  بخصوص  گوشت مرغ با موفقیت قابل قبولی انجام گرفت و نسبت به سایر استانها با کمترین مشکل مواجه بودیم.

 وی با تشکر از زحمات شبانه روزی همه دست اندر کاران ادامه داد رویه تامین ،  نظارت و توزیع کالاهای اساسی با برنامه ریزی منسجم تری نسبت به سال گذشته در سال جدید ادامه خواهد داشت و تلاش میکنیم که اشتباهات و کاستی های سال قبل را اصلاح کنیم و دستور العمل ابلاغی ستاد تنظیم بازار کشور را بعنوان یکی از استانهای موفق و پیش رو در تنظیم بازار کشور اجرایی کنیم .
 
 رئیس سازمان صمت   افزود ، به منظور اصلاح رویه کار ستاد تنظیم بازار اقدام به برنامه ریزی های کوتاه مدت تا پایان تعطیلات و بلند مدت برای طول سال و تقسیم کار در زنجیره تامین ، توزیع و نظارت از بدو تولید تا توزیع در سطح خرده فروشی بعمل آمده و امیدواریم  که با همدلی  در خدمت رسانی به آحاد مردم استان چون گذشته موفق عمل کنیم .

در حاشیه این جلسه مراد بیرانوند مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرم آباد گفت: به همه همشهریان و مردم  خوب استان اطمینان میدهیم که با برنامه ریزی ، فراهم اوردن تمهیدات لازم و همت مرغداران زحمت کش استان و شهرستان از دو ماه پیش جوجه ریزی بیش از نیاز مصرف صورت گرفته و دولت  در راستای پشتیبانی و حمایت از تولید صد درصد نهاده مورد نیاز مرغ داران را به موقع تامین و در اختیار انان قرار داده  و با برنامه ریزی های صورت گرفته مرغ قابل عرضه مرغداران به مرور و بر حسب نیاز و ظرفیت کشتار به قیمت مصوب وارد بازار مصرف میگردد .

 بیرانوند  اظهار داشت : واحد های کشتار گاهی استان و شهرستان تا صبح روز عید فعال بوده و همه تلاش خود را در جهت تامین مرغ گرم مورد نیاز شب عید  شهروندان بعمل آورده اند .

 مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرم‌آباد ادامه داد ، بر خلاف سالهای قبل کشتارگاههای مرغ استان و شهرستان  در شب آینده کشتار خواهند داشت و روز چهارم فروردین مرغ گرم در همه شهرستانها به اندازه نیاز و مصرف عرضه خواهد شد  .

 بیرانوند ادامه داد :  به منظور پر کردن خلاء مرغ گرم  بر اساس تصمیم ستاد تنظیم بازار مرغ منجمد به اندازه نیاز و کشش بازار در روزهای دوم و سوم فروردین در فروشگاه‌های زنجیره ای و با ماشینهای سیار ویژه حمل مواد خام  در نقاط پر جمعیت شهر  با نظارت تعزیرات و بازرسین صمت عرضه میگردد .

 مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرم آباد در خاتمه  از همه شهروندان عزیز  خواست به منظور جلوگیری از گران فروشی ، اختفاء ، احتکار مرغ  کشته ، منجمد و زنده به محض مشاهده  سوء استفاده ،  افراد سود جو موارد را به شماره ۱۲۴ تعزیرات حکومتی گزارش نمایند .

مطلب قبلی از تغییر کاربری غیرمجاز بیش از ۲ هکتار اراضی کشاورزی مجاور دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد جلوگیری به عمل آمد
مطلب بعدی پیام وزیر جهاد کشاورزی به مناسبت روز جهانی آب
Print
61

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان