نشست اعضای کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان با دکتر حسنی مقدم رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان
SuperUser Account
/ دسته ها: اخبار استان

نشست اعضای کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان با دکتر حسنی مقدم رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان

 به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان دکتر اسفندیار حسنی مقدم در جریان این دیدار اظهار کرد:از جمله اهداف این نشست تعامل وهماهنگی بیشتر با مجموعه کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان است.

 رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان افزود:کانون کارشناسان رسمی دادگستری یک سرمایه علمی واجتماعی برای استان محسوب می شودکه متشکل از افرادی خبره درحوزه مسائل حقوقی است و ما نیز بایستی ارتباط منطقی و روشمند با اعضای مجرب این کانون جهت کمک به توسعه بیشتر در روند کارها و در بخش کشاورزی داشته باشیم.

 این مقام مسئول به ساختار سازمان جهاد کشاورزی و شفاف سازی در فرآیند انجام امور اشاره کرد و گفت:دستگاهی همانند سازمان جهاد کشاورزی بسیار گسترده است وهمین امر باعث گردیده مسئولیت ما سنگین تر گردد، در همین راستا اقداماتی برای شفاف سازی بیشتر در روند کار و ساماندهی به برخی از مشکلات ازجمله سامانه هوشمند در توزیع کود، بذر، نهال، نهاده دامی و از این قبیل داشته ایم.

 وی درادامه افزود: معیار اصلی ما در سیستم مدیریتی قانون مداری و نظم و نسق در کارها ست، با قانون مداری و عمل به آن است که مسیر توسعه هموار می شود وشفافیت درکار مدیران ازپیش فرضها و ملزومات سیستم مدیریتی است که همه ما باید تابع مکانیسم قانون و نظم باشیم تا شاهد چالشی در مسیر کار نباشیم.

مطلب قبلی وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد: بازگشت اختیارات قانون انتزاع به وزارت جهاد کشاورزی
مطلب بعدی سرانه جنگل‌های لرستان سه برابر متوسط کشوری
Print
21

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان