وزیر جهاد کشاورزی: زنجیره تولید راهکار توسعه بخش کشاورزی است
SuperUser Account
/ دسته ها: ویژه

وزیر جهاد کشاورزی: زنجیره تولید راهکار توسعه بخش کشاورزی است

وزیر جهاد کشاورزی گفت: زنجیره تولید حلقه بسیار مهم در راستای توسعه بخش کشاورزی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در بازدید از واحد تولیدی جدید رب گوجه فرنگی در دشت پرامان کرمانشاه، هدف از سفر به استان کرمانشاه را همراهی معاون اول رئیس جمهور در پیگیری و افتتاح پروژه های اقتصاد مقاومتی در دهه مبارک فجر برشمرد و افزود: توجه به کشاورزی قراردادی در استان کرمانشاه یک اتفاق خوب در زمینه حمایت از تولید است.

وی گفت: امروز در بازدید از این واحد تولیدی، در خدمت سرمایه گذاری بودیم که بخشی از زنجیره تولید گوجه فرنگی را کامل کرده است.

وزیر جهاد کشاورزی عدم توجه به زنجیره تولید را یکی از مشکلات بخش کشاورزی عنوان و خاطرنشان کرد: زنجیره تولید حلقه بسیار مهم در راستای توسعه بخش کشاورزی است.

خاوازی سپس با اشاره به تولید سالانه ۵۰۰ هزار تن گوجه فرنگی در استان گفت: با این حجم تولید ایجاد واحدهای فرآوری یک ضرورت است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه سرمایه گذاران بخش کشاورزی باید توجه ویژه ای به حمایت از کشاورزان داشته باشند، افزود: در این واحد تولیدی سرمایه گذار عزیز ضمن قرارداد با کشاورزان اطمینان خاطری را برای آنها فراهم کرده تا با خیال راحت به تولید بپردازند.

خاوازی این واحد تولیدی را که با استانداردهای خیلی خوب فعالیت خود را آغاز کرده است، کاری بسیار مطلوب دانست.

مطلب قبلی افتتاح کانال آبیاری در شهرستان دورود
مطلب بعدی وزیر جهاد کشاورزی: دولت از توسعه کشت گیاهان دارویی و گلخانه‌ای در کرمانشاه حمایت می‌کند
Print
19

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان