برگزاری جلسه اصلاح آمار اراضی زراعی و باغی شهرستان بروجرد
SuperUser Account
/ دسته ها: شهرستانها

برگزاری جلسه اصلاح آمار اراضی زراعی و باغی شهرستان بروجرد

 به گزارش روابط عمومی سازمان،  جلسه اصلاح آمار اراضی آبی و دیم با حضور مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، معاون فنی ، رییس اداره بهبود تولیدات گیاهی ،روسای مراکز پنجگانه شهرستان و جمعی از کارشناسان با رعایت موازین بهداشتی تشکیل گردید .

جواد گودرزی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بروجرد گفت : در این جلسه آمار تعیین شده و ابلاغی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر گردید کلیه مراکز  نسبت به اصلاح آمار شهرستان  در سامانه پهنه بندی و سامانه کود اقدام نمایند.

 همچنین گودرزی خاطر نشان کرد : امار ابلاغی به مراکز در بخش آبی شامل زراعی و باغی ، تا زمان نهایی شدن امار احصا شده از سامانه سیاک و کاداستر ملاک عمل در ارزیابی ها و خدمات رسانی به کشاورزان میباشد.

 ایشان ادامه داد: در جلسه مذکور مقرر گردید در اجرای تعهدات ابلاغی سازمان همه همکاران اعم از  نیروهای صف وستاد ،با بسیح  امکانات موجود ، پیگیری  های لازم را لحاظ نمایند و نسبت به بازدید از مزارع (بویژه کلزا) و تغدیه و مبارزه با عوامل خسارتزای گیاهی اقدامات لازم صورت گیرد.همچنین اصلاح آمار با سرعت بیشتری دنبال شود ،  تا شهرستان در توزیع کود و ثبت اطلاعات در سامانه پهنه بندی با مشکل مواج نگردد.

شایان ذکر است  : این مدیر شهرستان نسبت به دقت عمل بیشتر  و پاسخگویی کارشناسان در اجرای تعهدات با سعه صدر و رعایت حقوق کشاورزان تاکید موکد نمودند.

مطلب قبلی معاون اول رییس جمهور تأکید کرد: دستیابی به خودکفایی در تولید گندم با اتکا به اقتصاد مقاومتی
مطلب بعدی موفقیت سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان در راستای اجرای تفاهم نامه عرضه مسکن
Print
78

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان